ZPUiH HASPOL 

PL (48): 502 20 37 25 | 795 12 10 24 

 info@haspol.pl

Jesteśmy rodzinną firmą działającą na rynku od 1991 roku. Nasza oferta skierowana jest do trzech segmentów przemysłu: dźwigowego (windy), meblarskiego oraz spawalniczego w kategorii środków ochrony indywidualnej.

Posiadamy własny park maszynowy, wiedzę i technologię poparte wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu od klikudziesięciu lat oferujemy niezawodne części zamienne i komponenty do wind osobowych i towarowych (Translift i innych).

Jesteśmy także producentem elementów konstrukcyjnych do mebli, z możliwością produkcji pod specjalne zamówienia. Dodatkowo, oferujemy elementy do produkcji kaset metalowych i walizek narzędziowych - specjalne profilowane, wygodne rączki oraz zamki.

W naszej ofercie znajdują się również skórzane kaptury spawalnicze z filtrami pasywnymi i automatycznymi (samościemniającymi). Są one zaprojektowane i produkowane z myślą o bezpieczeństwie i komforcie użytkownika. Niezawodne nawet w najbardziej wymagających warunkach. Doceniane zarówno przez osoby zajmujące się spawaniem w pracach DIY, jak i doświadczonych profesjonalistów.

Wysoką jakość i zgodność naszych produktów z europejskimi normami potwierdzają przeprowadzane systematycznie badania oraz certyfikaty.

Więcej informacji znajduje się w zakładce  OFERTA.

www.haspol.pl